KONST / Litografier / Färglitografi 16958010
nr 1695 8010
Färglitografi
Karin Ax. Signerad, numrerad 101/220, daterad "När kastanjerna blomma". Färglitografi, bildmått: 37x49 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 april 2025
kl 19:08:23
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr